Python Programing Language

از قديم گفتن زکات علم ياد دادن آن به ديگران است و اين که اگر سعي کنيم چيزي را به ديگران آموزش بديم خودمان بهتر آن مطلب را ياد مي‌گيريم. به همين دليل قصد دارم در يک مجموعه از يادداشت‌ها آن چيزي را که از زبان برنامه‌نويسي پايتون ياد گرفتم به زبان خيلي ساده براي شما توضيح بدم.

در اين يادداشت‌ها قصد دارم از نکات خيلي ساده و ابتدايي شروع کنم تا بعد به مطالب پيچيده‌تر برسيم. احتملاٌ چندتايي مسئله هم با استفاده از پايتون حل کنم و خدا را چه ديدي، شايد يک برنامه درست و درمون که يک کار حسابي را انجام بده هم نوشتيم.

يک نکته که بايد راجع به اين مجموعه يادداشت‌ها همين اول کار بگم اينکه اصلا قصد من آموزش زبان پايتون نيست. چون اصلا خودم را در حد و اندازه اين که بخواهم به ديگران برنامه‌نويسي ياد بدهم نمي‌بينيم. هدف اين است که دور هم جمع بشيم و با هم ديگه برنامه‌نويسي يادبگيريم. پس ممکن است من هم يک چيزي بنويسم که اشتباه باشه و شما بايد اشتباه من را بگيريد.

اين يادداشت اول مقدمه چيني بود. فعلا تا يادداشت بعدي خدانگهدار آرام

نرم افزارهاي مورد نيازتان را به راحتي و يکجا دانلود و نصب کنيد

تجربه کار با مرورگر جديد مايکروسافت

برنامه نويسي پايتون - نصب و نوشتن اولين برنامه

زبان برنامه نويسي پايتون - پيش درآمد

يک ,هم ,پايتون ,زبان ,ياد ,يادداشت‌ها ,به ديگران ,چيزي را ,اين که ,قصد دارم ,خيلي ساده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

املاک دلتا شرکت معماران کارینا poonehpflower nashrbook ◄◄◄Tech Show nasimeprvaz amozeshB acbiohosyn گیک نوشت