بعد از نصب ويندوز، دانلود مجدد نرم‌افزارهاي مورد نياز يک پروسه زمانبر و گاهي اوقات خسته کننده است. مثلاً من براي پخش فايل‌هاي ويديويي از نرم افزار VLC استفاده مي‌کنم و براي گوش دادن به آهنگ از اسپيتيفاي؛ از مرورگرهاي کُرم و فايرفاکس استفاده مي‌کنم و براي باز کردن فايل‌هاي ‌‌PDF از برنامه Foxit Reader استفاده مي‌کنم. از تاندربرد براي مديريت ايمل و از Pidgin براي ارتباط در بستر IRC استفاده مي‌کنم. DropBox و OneDrive هم براي پشتيبان‌گيري در فضاي ابري مورد استفاده است. صد التبه که به WinRAR هم براي باز کردن فايل‌هاي فشرده احتياج است. پايتون و NET. هم لازمم ميشه به همراه VSCode حالا شما فکر کنيد براي دانلود تک به تک اين همه نرم افزار چقدر وقت لازم دارم؟!

البته اين مشکل بعد از پيدا کردن وبسايت Ninite براي من حل شد. کافي وارد اين سايت بشيد و نرم‌افزارهاي مورد نيازتان را از بين برنامه‌هاي موجود انتخاب کنيد. بعد از آن روي دکمه Get Your Ninite کليک کنيد تا يک فايل اجرايي به صورت خودکار براي شما دانلود شود. بعد از اجراي فايل دانلود شده، به صورت خودکار رايانه شما را اسکن مي‌کند و اگر برنامه‌هاي مورد نظر روي سيستم نصب نباشد آخرين نسخه آن‌ها را دانلود و به صورت خودکار روي سيستم نصب مي‌کند. اگر هم نصب شده باشند چک مي‌کند که آخرين نسخه را نصب داشته باشيد.

نرم افزارهاي مورد نيازتان را به راحتي و يکجا دانلود و نصب کنيد

تجربه کار با مرورگر جديد مايکروسافت

برنامه نويسي پايتون - نصب و نوشتن اولين برنامه

زبان برنامه نويسي پايتون - پيش درآمد

نصب ,دانلود ,استفاده ,مورد ,کنيد ,مي‌کنم ,بعد از ,استفاده مي‌کنم ,به صورت ,صورت خودکار ,مي‌کنم و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه های آموس لیزرل amos-Lisrel سایت مذهبی fanusryc abyeasemani batrycar دانلود 93 | دانلود موزیک، برنامه و ... ricucoto koshtyshushtar آموزش رانندگی خواجه جمالی